Fabrika Söküm

ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ FABRİKA SÖKÜMÜ

Ömrünü tamamlamış veya yenilenmesi gereken fabrika, bina, tesis, şantiye, depo ve diğer yerleşim birimlerinin montajı, demontajı, yer değiştirilmesini veya üretim hatlarında teknik veya ekonomik ömrünü tamamlamış makine ve teçhizat hurdalarının alımı satımı hizmetlerini de sağlamaktayız. Bu hizmetlerin yanı sıra üretim faaliyetleri sonucu ortaya çıkan atıkların denetlenip kontrol altına alınması ve her nevi metal hurdalarının alımlarını yapmaktayız.

FABRİKA SÖKÜM FİYATLARI

Fabrika Söküm İşlelerinizi profesyonel ekip ve ekipmanlar ile en kısa zamanda ve güvenli bir şekilde tamamlamak ilk görevimizdir. Firmamız hurda metal olarak fabrika ,bina veya iş yerinizdeki tüm hurdaya ayrılmış ürünleri değerli ve değeri daha düşük metallere kalem kalem ayırarak alımını yapmaktayız. Hurda demir kesim ve ayrıştırma işlemlerini kaliteli ve güvenli hizmetimizi size en etkin biçimde hissettirecek ekibimiz sizin daima yanınızda olacaktır. Hurda demir atıklarınız ve fabrika söküm fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

FABRİKA SÖKÜM BOZUM

Hasarlı ya da çeşitli sebeplerden dolayı yıkılması gereken yapıların, kontrollü yıkımlarını gerçekleştirmekteyiz. Yıkım işleri, iş sağlığı ve güvenliği ile ekosistemin korunması açısından yüksek risk taşıyan işler kapsamındadır. Her yapının inşa projesi kendine özgü olduğu gibi, yıkımları da birbirlerinin aynısı değildir. Yapılar özellikleri nedeniyle farklı riskler taşıyabilir ve bunların yıkımları uzmanlık gerektirir. Bugüne kadar farklı riskler taşıyan yıkım işlerini gerçekleştiren firmamızın uyguladığı yıkım teknikleri, projelere bağlı detayları ile sunulmuştur.

Ömrünü tamamlamış fabrika ve tesis sökmek tecrübe ve uzmanlık gerektirir;