Bina Yıkım

YIKIM İŞLERİ & GERİ DÖNÜŞÜM

Bina Yıkım, kentsel dönüşüm ya da betonarme ve çelik yapı, konut, fabrika veya sanat yapılarının çeşitli yöntemlerle de-montaj ve yıkım işlerini ifade etmektedir. Bina yıkım işleri kentsel yerleşim bölgelerinde, 2012 yılı itibariyle kentsel dönüşüm yasasının yürürlüğe girmesiyle birlikte hızlanmıştır. Yıkılacak olan yapının durumunun kontrol edilip, çıkarılan rapora göre belirlenen metot ile binanın yıkımı yapılır.

Bina Yıkım Fiyatları

Bina yıkım işlerin riski yüksek inşaat faaliyetlerindendir. Çok iyi planlama, hesaplama ve özverili çalışmalarla yapının yıkımı gerçekleştirilmelidir. Düzsan Metal Geri Dönüşüm, konusunda uzman kadrosuyla ve teknik ekiplerin yıkım kararı alınmış ve yıkım işlemlerinin yapılması amacıyla gerekli resmi müracaatları tamamlanmış, çalışma ruhsatının alınmış olmasının takiben yerinde inceleme yaparak, sahada toplanan verilerin ofis ortamında kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesi sonucunda yapının hangi teknikle yıkılması gerektiğine karar verir.

Bina yıkım tekniğinin uygulanması planladıktan sonra gerekli teknolojik ekipman ve bina yıkım uzmanlarıyla iş yerine intikal edecektir. Düzsan Metal Geri Dönüşüm ilke edindiği gerekli tüm güvenlik tedbirlerini almakta ve yıkım faaliyetlerine başlamaktadır. Yıkım esnasında ortaya çıkan moloz hafriyatı ve atık metaller ayrıştırılarak hurda alan yerler ile anlaşma yapılarak yerinden taşınmaktadır.

Düzsan Metal Geri Dönüşüm olarak hurda karşılığı bina yıkım hizmetleri vermekteyiz. Bina yıkım hizmetlerimizden yararlanmak yıkımı yapılan yapılardan çıkan hurda metallerini geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.